Opinie moich klientów

Zadowolenie moich klientów jest dla mnie najważniejsze. Niektórzy zostają na dłużej, a nierzadko polecają mnie znajomym. To dla mnie największe wyróżnienie! Unikam żargonu, mówię prostym językiem i nie zostawiam nikogo z nierozwiązanym problemem. Moi klienci to doceniają.

Pani Marta!

Polecam wszystkim.

Prowadzę portale internetowe, a moje doświadczenia z informatykami były trudne i zazwyczaj bolesne – nieterminowi, niekontaktowi, wymagający, marudni. Każde wyzwanie informatyczne przyprawiało mnie o dreszcze, bo wiązało się z przeczuciem wielkich kłoptów.

Aż trafiłam na Panią Martę! Moje życie stało się prostsze, a praca przyjemna.

Co ma Pani Marta, czego nie mają inni znani mi informatycy?

Po pierwsze kompetentna, przy czym nie wstydzi się przyznawać, że czegoś nie wie. Jak nie wie, to szybko się dowie i douczy – pozwala to uniknąć wielu nieporozumień i irytacji.

Po drugie: wyrozumiała. Wie, że klient nie musi rozumieć o co w tej informatyce chodzi – nie zna języka programowania, niekoniecznie wie, co to jest kod ani jak go zaimplementować, nie rozumie także połowy słów, którymi "spece" go zarzucają – Pani Marta mówi ludzkim językiem, a kontakty ze "specami" bierze na siebie.

Po trzecie: komunikatywna i kontaktowa – przeciągające się dniami i tygodniami oczekiwanie na odpowiedzi na pytania nie są już moim udziałem.

Po czwarte pracowita – nie ma zlecenia za małego ani za dużego, praca to praca.

I last but not least: Pani Marta jest terminowa – piątek to u niej piątek, ten konkretny, a nie za tydzień, za miesiąc, za rok.

Polecam gorąco.

~

Przez ostatnie lata kilka osób pracowało przy mojej stronie, ale to Marta jest osobą, z której pracy i podejścia jestem w 100% zadowolony, a nawet - zachwycony. Marta jest rzetelna, terminowa, a jeżeli coś jest trudne do wdrożenia, to podaje szereg sensownych alternatyw. Uwielbiam z nią pracować, polecam ją wszystkim partnerom biznesowym i sam jeszcze niejednokrotnie skorzystam z usług Marty. Każdemu życzę tak rzetelnego partnera w biznesie.

Igor Podgórski
Konsultant marketingowy do wynajęcia. Tworzy rozwiązania dla twórców video pracujących na aparatach i uczy ich robić lepsze filmy. Współpracuje z firmami w zakresie produkcji video do Internetu.
~

Bardzo miła i profesjonalna współpraca. Wszystko o co prosiłam zostało zrobione w 100%. Pani Marta ma zdecydowanie odpowiednią wiedzę i umiejętności. Nie mam nic do zarzucenia i z czystym sumieniem mogę polecić.

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Przykładowe realizacje

Każdą stronę internetową przygotowuję indywidualnie. Najpierw szukam inspiracji, potem rozrysowuję elementy na kartce, na końcu odzwierciedlam projekt w kodzie. Przywiązuję wagę do najmniejszych szczegółów i lubię proste rozwiązania.

Fundacja Gryf

Strona Fundacji Pomocy Prawnej Gryf z blogiem.

Odwiedź stronę
Rener

Schludna wizytówka typu one-page z animacją w tle.

Odwiedź stronę
PFTM

Rozbudowana strona organizacji zrzeszającej podmioty z branży morskiej.

Odwiedź stronę
MADO

Wizytówka z blogiem dla młodej firmy inżynierskiej.

Odwiedź stronę
TOP KORAB

Nowa odsłona strony głównej dla Towarzystwa Okrętowców Polskich KORAB.

Odwiedź stronę
Dołącz do grona zadowolonych klientów